Loading...

Denisi, zëri më i mirë në “The Voice Kids” - Top Channel Albania - News - Lajme

35,571 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Apr 21, 2018

Denisi është zëri. Zëri më i mirë i Shqipërisë për fëmijë dhe fituesi i kupës së artë të “The Voice Kids” u shpall konkurrenti i skuadrës Miriam, Denis Bonjaku.

Loading...

Advertisement

to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...