Loading...

Mantija

301,136 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Jan 9, 2012

Ja një Video e re e përgatitjes së Mantijave në procedura pune më të detajuara, dedikuar posaçërisht rinisë sonë, që kanë kërkuar t´ua ofrojmë.Përgatitur nga Qamile Fetahaj Kajtazi autorja e librit "Befasi të kuzhinës"
www.befasitekuzhines.com

Porositni librin për vetëm 12 Euro
inkl shpenzimet postare
Si mund ta porositni librin?
Dergona një Email me këto informata
Emri/biemri:
adresa juaj:
sa libra dëshironi: në kët Email adresë:
Kontakt@Befasitekuzhines. com
Librin gjithashtu mund ta bleni në librari e pika të ndryshme shitjeje të librit në Prishtine (në librarinë përfundri Institutit Albanologjik, pastaj në librarinë "Dukagjini" dhe në një shtand të librave që shitën në rrugë afër Hotelit Grand

www.befasitekuzhines.com

Kamera/ Albulena Kajtazi - Sunnyhill Music Media

Loading...

Advertisement
When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...