Loading...

Skecz chrześcijański 2019 „Czy okazujesz prawdziwą skruchę?” (Dubbing PL)

781 views

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Aug 11, 2019

Skecz chrześcijański 2019 „Czy okazujesz prawdziwą skruchę?” (Dubbing PL)

Dawniej Zhang Ming'en był kaznodzieją w kościele domowym. Wierzył w Pana przez wiele lat i przez cały ten czas nauczał, pracował, cierpiał i ponosił koszty na rzecz Pana. Dlatego wierzył, że okazuje prawdziwą skruchę i zmienił się. Jednakże podczas wyborów w kościele Zhang Ming'en przyglądał się, jak inni bracia i siostry zostali wybrani na przywódców i diakonów, natomiast jemu powierzono obowiązek przewodniczenia na spotkaniach. Choć z pozoru przyjął to zadanie i poddał woli innych, bardzo był z tego powodu niezadowolony. Gdy jego żona mówi mu, że wcale się nie zmienił i nie okazał prawdziwej skruchy, Zhang Ming'en nie wierzy jej i wywiązuje się błyskotliwa debata... Czym tak naprawdę jest autentyczna skrucha i zmiana? Obejrzyj skecz zatytułowany „Czy okazujesz prawdziwą skruchę?”, aby poznać odpowiedzi.

Zalecenie:
Skecz chrześcijański | „Pobożne życzenia” Czy zdobyłeś bilet do królestwa niebieskiego? (Dubbing PL) https://www.youtube.com/watch?v=z7NH2...
Skecz chrześcijański | „Pan puka do drzwi” Czy przywitaliście już Pana? (Dubbing PL) https://www.youtube.com/watch?v=JMpWZ...
Chrześcijański wideo „Jak właściwie przychodzi Pan”
https://www.youtube.com/watch?v=2acJY...

Błyskawica ze Wschodu, Kościół Boga Wszechmogącego powstał z uwagi na ukazanie się i dzieło Boga Wszechmogącego, drugie przyjście Pana Jezusa, Chrystusa dni ostatecznych. Składa się z tych wszystkich, którzy przyjmują dzieło Boga Wszechmogącego w dniach ostatecznych i zostają zdobyci i wybawieni przez Jego słowa. Został on w całości i osobiście założony przez Boga Wszechmogącego i jest prowadzony przez Niego jako Pasterza. Na pewno nie został założony przez człowieka. Chrystus jest prawdą, drogą i życiem. Owce Boże słyszą głos Boga. Jeżeli czytasz słowa Boga Wszechmogącego, dostrzeżesz, że Bóg się pojawił.

Ewangelia o zstąpieniu królestwa: https://pl.kingdomsalvation.org
Kościół Boga Wszechmogącego: https://pl.godfootsteps.org
Zachęcamy do pobrania aplikacji Kościoła Boga Wszechmogącego.
Google Play: https://play.google.com/store/apps/de...
App Store: https://itunes.apple.com/us/app/the-c...
CAG Hymns - Nowe pieśni Królestwa App:
Google Play: http://bit.ly/31AlJ6v
App Store: https://apple.co/2ITpeMU
E-mail: contact.pl@kingdomsalvation.org
Infolinie dobrej nowiny: +48-514-118-291

Oświadczenie: Niniejszy film jest produkcją o charakterze non-profit i został zrealizowany przez Kościół Boga Wszechmogącego. Działalność aktorów występujących w filmie nie ma charakteru zarobkowego i nie są oni opłacani w żaden sposób. Film ten nie może być udostępniany w celach dochodowych jakimkolwiek osobom trzecim i mamy nadzieję, że wszyscy będą rozpowszechniać go w sposób jawny. W przypadku rozpowszechniania, prosimy o podanie źródła. Bez zgody Kościoła Boga Wszechmogącego żadna organizacja, grupa społeczna lub osoba fizyczna nie może ingerować w zawartość niniejszego filmu, ani przedstawiać jej w sposób wypaczony.

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...