Loading...

Agjencioni Turistik "Aroma Reisen"

12,916 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Mar 5, 2012

BUSTOURISTIK Aroma Reisen organizon udhëtime me autobusa komod tri here në javë nga Kosova në Austri:
Poashtu gjatë sezones verore,festave të fundvitit organizojmë udhetime:
Kosovë - Shqiperi -- Mal të Zi -- Kroaci -- Slloveni -- Austri dhe anasjelltas.
Aroma Sport posedon edhe disa Stadiume(Fushë Sporti. Futbolli) Ne e lidhim europen!!!
Ju dëshiron udhëtim të këndshëm Komod dhe të shpejt!!!

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...