Loading...

Renkli Göz Makyaj Teknikleri - Hakan Kültür / FLORMAR

10,562 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Mar 11, 2014

Renkli farlar albenisi ile her kadını kendisine çeker bu renkleri paletleri günlük hayatınızda nasıl kullanabileceğinizi gösterebilmek için renkli farklarımızdan bir tanesini uygulamak üzere sizler için seçtik. Cilt rengini dikkate alarak seçtiğimiz concailer'ı narin hareketler göz çevresine uygulayarak göz çevresindeki kusurları kapatıyoruz.

Gelelim renkli göz makyajına öncelikle far paletinden seçtiğimiz mavi tondaki farı alt ve üst kirpik diplerine far fırçası yardımı ile uyguluyoruz. Dilerseniz aynı uygulamayı dilerseniz farklı bir ton renk ile de uygulayabilirsiniz. Paletten seçtiğimiz diğer renk tonu yeşili seçerek alt ve üst göz kapagı kısmına uygulayarak mavi ton ile arasında geçiş yapmaya özen gösteriyoruz. Renk paletlerinin püf noktası renk paletlerinin geçişlerini iyi sağlamak ve tonların birbiri ile uyumunu yakalamaktır. Metalik kahverengi göz farını ise sadece üst göz kapağımıza farların çizgi halinde kalmaması için aplikatör yardımı ile uygulayarak dagıtıyoruz. Far renkleri arasındaki geçişleri kolaylaştırma için oval uçlu fırça kullanarak dağıtma işlemini gerçekleştiriyoruz. Paletteki son renk olan mürdüm tonunu göz kapağı dışına v harfi şeklinde uygulayıp kahve tonu ile geçiş yapmasını sağlıyoruz. Farı uygularken kaş altına gelmemesine dikkat etmeliyiz.

Renkli göz makyajı ile gözlerinizdeki farklı renkler ile dikkat gözlerinize çekilirken etkiyi arttırmak sizin elinizde. Dipliner'ı çok yoğun olmayacak şekilde üst kirpik diplerine çok yoğun olmyacak şekilde sürebilirsiniz. Makyajınızı tamamlamadan önce maskarayı kirpik diplerinden uçlarına gelecek şekilde uyguluyoruz. Saç renginden bir ton açıktaki kaş farı ile kaşlarınızdaki boşlıukları doldurup şekillendiriyoruz. renkli göz makyajımızı şeftali tonuundaki allık ile tamamlıyoruz. Allıgı hafif tebessümle ortaya çıkan elmacık kemiklerine uyguluyoruz. Dudaklara canlılık katmak için seçtiğimiz ruju dudaklara ruj fırçası ile uyguluyoruz. Dudaklara uygulanan rujun üzerine uygulayacagınız şeffaf parlatıcı ile dudaklarızın ışıl ışıl parlamasını sağlar.

Renklerle Gelen Güzellik...

Kullanılan Ürünler :
Perfect Coverage Concealer : bit.ly/Perfect-Coverage-Concealer

Quartet Eye Shadow - 405 - Dancing Mood : http://bit.ly/Quartet-Eye-Shadow-405

Dipliner : http://bit.ly/Dipliner-Flormar

Wild Eye Maskara : http://bit.ly/Wild-Eyes-Mascara

Eyebrow Shadow : http://bit.ly/Eyebrow-Shadow

Terracotta Blush-On : http://bit.ly/Terracotta-Blush-On

Deluxe Cashmere Lipstick : http://bit.ly/Deluxe-Cashmere-Lipstick

Supershine Lipgloss : http://bit.ly/Supershine-Lipgloss

Loading...

to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...