Loading...

domowekamerki

106 views

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Nov 2, 2017

Jeśli jesteś pełnoletnia, czujesz się atrakcyjna i łatwo przychodzi Ci nawiązywanie nowych kontaktów, to szukamy właśnie Ciebie! Jeśli ponadto masz wesołe usposobienie i często się uśmiechasz – zgłoś się do nas już dziś!. To właśnie te cechy charakteryzują nasze najlepsze videomodelki, które zarabiają nawet 60 – 80 zł na godzinę i 10 000 zł miesięcznie!

Z nami współpracujesz z domu. Podczas pracy na czacie komunikujesz się za pomocą kamerki internetowej z klientami z Niemiec, USA, ale także Austrii czy Szwajcarii. W prowadzeniu rozmowy pomaga Ci moderator, który podpowiada, co w danej chwili powinnaś zrobić: uśmiechnąć się, pomachać lub puścić do kamerki oko!

Naszym videomodelkom oferujemy bardzo atrakcyjne wynagrodzenie, które wyliczamy z prowizji od wygenerowanego przez nie obrotu. Ponadto gwarantujemy stawkę godzinową niezależną od obrotu, żeby szczególnie na starcie zapewnić odpowiednie wynagrodzenie początkującym videomodelkom.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu i pozycji lidera na rynku europejskim uzyskujemy od zagranicznych portali dużo wyższe prowizje dla naszych videomodelek niż inne studia w Polsce. Mamy także najlepsze zaplecze techniczne i merytoryczne, dzięki czemu praca z nami jest łatwa i przyjemna a zarobki wysokie.

Więcej informacji znajdziesz na stronie domowekamerki.pl. Wypełnij formularz, zacznij zarabiać na kamerkach i podaruj sobie pełną niezależność finansową!

Loading...


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...