Loading...

2019-05-28 Seimo narės Dovilės Šakalienės sp. konf., skirta Tarptautinei moterų sveikatos gerinim...

179 views

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Streamed live on May 28, 2019

Dalyvauja Dovilė Šakalienė, Seimo Vystomojo bendradarbiavimo, reprodukcinės sveikatos ir teisių grupės pirmininkė, Europos parlamentarų forumo reprodukcinei ir seksualinei sveikatai Vykdomojo komiteto narė; Esmeralda Kuliešytė, Šeimos planavimo ir seksualinės sveikatos asociacijos atstovė; Jūratė Juškaitė, Lietuvos žmogaus teisių centro atstovė; Žana Bumbulienė, Lietuvos akušerių ginekologų draugijos atstovė; Inga Molevaitė, buvusi probacijos pareigūnė, Jurbarko Savivaldybės Tarybos narė; Marina Davidašvili (Davidashvili), Europos parlamentarų forumo reprodukcinei ir seksualinei sveikatai narė.

Spaudos konferencijos transliuojamos tiesiogiai internetu: http://www.lrs.lt/sip/portal.show?p_r... ir Seimo „YouTube" paskyroje. Stebintiems transliacijas yra galimybė užduoti klausimus prelegentams. Nuoroda: http://www3.lrs.lt/pls/inter/w2008_ho... į klausimų uždavimo sistemą bus matoma tik spaudos konferencijos metu. Esant galimybei, į nespėtus atsakyti klausimus spaudos konferencijos dalyviai atsakys po spaudos konferencijos el. paštu.

Internete: http://www.lrs.lt/sip/portal.show?p_r... ir Seimo „YouTube": https://www.youtube.com/playlist?list... paskyroje galima rasti spaudos konferencijų įrašus.

Comments are turned off
Live chat replay is not available for this video.
When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...