Loading...

„Kohtumine mormoonidega” ametlik film – HD

2,240 views

Loading...

Loading...

Transcript

The interactive transcript could not be loaded.

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Nov 5, 2015

„Kohtumine mormoonidega” vaatleb kuue pühendunud Viimse Aja Pühade Jeesuse Kristuse Kiriku liikme (mormooni) väga eripalgelist elu. Maailma eri paigus filmitud „Kohtumine mormoonidega” viib vaataja rännakule USA-st, Costa Ricalt, Nepalist ja mujalt pärit inimeste ellu. Iga lugu maalib kireva pildi nende isiklikest kirgedest ja igapäevaraskustest, kummutades mormoonide usu kohta käivaid stereotüüpe.

Ametlik täispikk film on YouTube´is ülal vaid piiratud aja. Rohkem infot filmi „Kohtumine mormoonidega” kohta leiate veebilehelt meetthemormons.com. „Kohtumine mormoonidega” on saadaval kogu maailmas ka Netflixis.

See on filmi „Kohtumine mormoonidega” ametlik versioon. Filmi ostmiseks külastage Walmarti (http://goo.gl/jtziC9), Deseret Booki (https://deseretbook.com/p/meet-mormon...) või Amazoni (http://goo.gl/3yh2vf) .

Rohkem infot ainulaadsete lugude kohta, millest film „Kohtumine mormoonidega” kõneleb:

Kohtumine humanitaarabi andjaga -

Bishnu Adhikari, kes oli lahkunud kodukülast, et saada inseneri kõrgharidus, naasis Nepaali, kui oli võtnud vastu uue usu ja otsustanud parandada oma kodupiirkonna elutingimusi. Bishnu reisib nüüd mööda Himaalaja mäestiku kõrvalisi külasid, et ehitada teid, koole ja veesüsteeme. Seda tehes elab ta oma usu järgi, kuid austab samas ka oma kultuuri ja perekonna ootusi.

Kohtumine treeneriga -

Ken Niumatalolo, USA Marylandi mereväeakadeemia peatreener, püüab hoida tasakaalus oma stressirohket tööd ning pere ja usundi esikohale seadmist. Jalgpalli võistluslikus ja kõrgete panustega maailmas tegi ta šokeeriva otsuse mitte pidada meeskonna koosolekuid pühapäeviti – kuigi see otsus oleks võinud seada ohtu meeskonna edu – ja pühitseda selle asemel hingamispäeva.

Kohtumine võitlejaga -

Abikaasa abiga on ekstreemspordi entusiast Carolina Muñoz Marin võidelnud end Costa Ricas kikkpoksi naisamatööride paremiku sekka, lükates nii ümber mormooninaistest kujunenud kuvandeid. Pereelu ja võistlusteks treenimise vahepeal korraldavad Carolina ja ta abikaasa heategevuslikke korjandusi, et aidata neid Costa Rica elanikke, kel pole elus nii hästi läinud.

Kohtumine piiskopiga -

Jermaine Sullivan töötab põhikohaga 200 tudengi akadeemilise nõustajana, et pidada ülal oma naist ja kolme last. Selle kõrval teenib ta vabatahtlikuna veel Georgia osariigis Atlantas mormoonikoguduse piiskopina. Ta juhib oma eripalgelist kogudust noorusliku energiaga, kummutades sellega tüüpilise mormoonipiiskopi stereotüübi.

Kohtumine emaga -

Raskustes üksikema Dawn Armstrongi elu oli jooksnud ummikusse ning ta oli kaotanud lootuse. Kuid siis kohtus ta mormoonide misjonäridega, kes aitasid tal ja ta pojal taas jalad alla saada ja panna algus uuele elule. Tema poeg on nüüd täiskasvanu ja valmis teenima vabatahlikul misjonil. Valmistades poega ette esimest korda elus kodust lahkuma, valmistub ta ühtlasi ka ise temaga hüvasti jätma.

Kohtumine kommipommitajaga -

Gail Halvorsen, keda tunti 1940. aastate Berliini õhusilla aegu kommipommitajana, pani alguse millelegi enneolematule, kui viskas oma lennuki aknast all olevatele lastele langevarjude külge seotud maiustusi. See väike heategu sisendas optimismi kogu Lääne-Berliini elanikkonnale ning pälvis peagi kogu maailma tähelepanu ja toetuse.

Loading...

to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...