Loading...

Lek Plepi - Historia e vertet. (Official Video)

382,888 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Aug 3, 2012

Teksti: Lek Plepi.
Kjo eshte nje histore 95% e vertet,domethan pervec ato pjeset qe jan Humoristike.
Dhe falenderoi kompanin "CONNEXT" E cila ishete e para qe e gjeti pas shuuum kohesh qe kishin kerkua shuuum Lek Plepin.

http://www.youtube.com/watch?v=-p6ZAa...

http://www.facebook.com/pages/Lek-Ple...

Lek Plepi 100%. Vetem ketu!

Comments are disabled for this video.
When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...