Loading...

У Києві нагородили антипремією за дискримінацію

647 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Nov 16, 2017

16 листопада в Міжнародний день толерантності визначили переможців антипремії «Дискримінатор року — 2017», яка вже вчетверте проводиться громадськими організаціями в Україні. Їх нагородили дипломами та символічними шорами.

Переможців обрали в трьох номінаціях:

«Язик мій — ворог мій» — найбільш дискримінаційне висловлювання. Нагорода дісталася голові Чернігова Владиславові Атрошенку за пост у Facebook, де він висловився щодо перепису населення в Україні:

«Якщо брати патріотичну складову потрібно, щоб мінімум 3 дитини в сім’ї. Щоб дівчина і хлопець, вони виростали і знали, якщо в них не буде 3 дітей, значить вони якісь хворі або не такі, вони взагалі не українці! Це надзвичайно серйозне питання, воно чутливе, над цим потрібно працювати».

«Реально Г» — найбільш дискримінаційний учинок. Переможець — ректор Національного педагогічного університету імені Драгоманова Віктор Андрущенко, який примушував студентів замість занять іти на молебень «з нагоди професійного свята всіх освітян». Тоді студенти прийшли на молебень з написами на спині «Мене змусили сюди прийти замість пар».

«Дискримінація «в законі» — найбільш небезпечна законодавча ініціатива, що може призвести до дискримінації. Переможці — Всеукраїнська Рада Церков, які цьогоріч у березні виступили проти ратифікації Конвенції Ради Європи про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству й боротьбу з цими явищами (Стамбульська конвенція).
_________________________________
Підпишіться на наш канал, щоб не пропустити головних новин України та світу:
➡️ https://goo.gl/Vt2i4n
_________________________________
Сайт Громадського:

https://hromadske.ua/
_________________________________
Громадське у соцмережах:

Фейсбук: https://fb.com/hromadskeua
Твіттер: https://twitter.com/HromadskeUA
Гугл+: https://plus.google.com/+HromadskeTvU...
VK: https://vk.com/hromadskeua
Інстаграм: https://instagram.com/hromadske.ua
_________________________________

Loading...

Advertisement

to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...