Loading...

BIG Launcher pro Android (česká verze)

10,509 views

Loading...

Loading...

Transcript

The interactive transcript could not be loaded.

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Sep 25, 2013

http://biglauncher.com
Rychlé a jednoduché prostředí pro Android pro seniory a uživatele se špatným zrakem.
A také pro Vás, pokud nenávidíte milióny ikonek.

BIG Launcher umožňuje používat smartphone seniorům, dětem, lidem s očními vadami, motorickými problémy a nevidomým uživatelům. Jeho jednoduché a dobře čitelné prostředí ocení zrakově postižení i technicky málo zdatní uživatelé. Díky zjednodušenému ovládání se nemusí bát, že si omylem něco smažou. Obsahuje také tlačítko SOS, které může pomoci se záchranou života!

Vaše nová domovská obrazovka
BIG Launcher nahrazuje uživatelské prostředí jakéhokoli telefonu nebo tabletu s Androidem 2.1 a vyšším. Byl vytvořen ve spolupráci se seniory a zrakově postiženými s ohledem na maximální čitelnost a jednoduchost použití.

Velké ikony
Velká tlačítka se používají jednoduše - stačí jeden dotyk, není zde prostor k chybám

Jednoduše použitelný telefon
V jednoduchém prostředí jsou dostupné všechny funkce Vašeho telefonu. Vše je přehledné. Velké texty a barevné ikony Vám pomáhají rozlišit jednotlivé položky.

Přehledná historie volání
Oblíbené kontakty si rychle vyberete v menu, nebo si je můžete umístit přímo na domovskou obrazovku. Projděte si historii volání a jednoduše zavolejte zpět nebo pošlete zprávu.

Velký editor SMS
SMS zprávy jsou seřazené v konverzacích, používají velké písmo a barevné odlišení. Jednoduše odpovězte na zprávy díky přehlednému SMS editoru. Napsat SMS nikdy nebylo jednodušší.

Upozornění přes celou obrazovku
Díky volitelnému upozornění na novou SMS můžete rychle odpovědět nebo zavolat zpět.

Rychle spouštějte aplikace
Vytvořte si velké ikony svých oblíbených aplikací, nebo jednoduše najděte tu správnou v seznamu aplikací s vyhledáváním. Naposledy spuštěné jsou na začátku seznamu. Na domovskou obrazovku můžete také umístit například odkaz na webovou stránku.

Schovejte nepotřebné aplikace
Abyste udrželi pořádek, schovejte aplikace které nechcete používat. To je užitečné k omezení přístupu k těmto aplikacím seniorům nebo dětem tak, aby se nemohli ztratit.

100% přístupný
Vysoce kontrastní barevná schemata a tři různé velikosti písma Vám umožní používat telefon bez brýlí. Další barevná témata jsou k dispozici ke stažení. Rozšířená podpora čtečky obrazovky Talkback umožňuje i nevidomým uživatelům jednoduché a komfortní užívání telefonu.

Alternativní ovládání
Celé prostředí lze ovládat fyzickou klávesnicí telefonu nebo rozhraním pro invalidní vozíky Tecla. To umožňuje chromým lidem komplexní a přesné ovládání chytrého telefonu bez toho, aby se dotýkali obrazovky.

Pro seniory i děti
Starší uživatelé ocení velké ukazatele baterie a signálu, přímé volání jejich oblíbených kontaktů a pro případy nouze tlačítko SOS s geolokační funkcí. Děti ocení barevná pozadí.

Ochrana heslem
Režim celé obrazovky a ochrana heslem pomáhají uživatelům v orientaci v telefonu a zabraňují jim smazat něco důležitého. To pro ně vytváří bezpečné uživatelské prostředí

Vyberte si funkce...
Nastavte si BIG Launcher tak, aby Vám vyhovoval - vytvořte si neomezené množství obrazovek s aplikacemi, kontakty, zástupci nebo widgety. Přepínejte se mezi nimi pohybem prstu, nebo je přiřaďte tlačítkům a tím vytvořte skupiny funkcí.

...a vyberte si téma
K přizpůsobení telefonu si můžete vybrat ze spousty stahovatelných barevných témat a sad ikon. Každá obrazovka může mít jiné pozadí.

VÍTĚZNÁ APLIKACE VODAFONE SMART ACCESSIBILITY AWARDS 2011.

BIG Launcher je k dispozici v následujících jazycích: العربية, english, bahasa melayu, bahasa indonesia, česky, dansk, deutsch, ελληνικά, español, eesti, فارسی, français, galego, hrvatski, עברית, 한국어, हिन्दी, italiano, lietuvių, latviešu, magyar, nederlands, 日本語, norsk, português, português brasileiro, polski, русский, română, slovenčina, slovenščina, suomi, svenska, ภาษาไทย, tiếng việt, türkçe, 中文(简体字, 簡體字), ئۇيغۇرچه.

Music: Wallpaper by Kevin MacLeod (incompetech.com)

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...