Loading...

Let's Play (PL) Max Payne 2 #04 - Super Payne Bros.

24,040 views

Loading...

Loading...

Transcript

The interactive transcript could not be loaded.

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Jun 13, 2011

Witam tutaj XotreX gram w Max Payne 2 Odcinek 4 pt.: Super Payne Bros.(opis odnosi się do Easter Egg'u związanym z kulami z gry Super Mario Bros). W odcinku kontynuacja rodziału 4: Nie ma 'nas' oraz rozdział 5: Ślad jej przejścia ( najprawdopodobnie Mony ^ ^ ).

Wyjaśnienia:
0:50 Tłumaczenie dla opornych:
Payne's Apartment - Mieszkanie Payne'a
kitchen - kuchnia
hall - korytarz
bath room - łazienka
living room - salon
bed room - sypialnia
6:20 Mario balls
Klikamy 3 razy na litere "M" przyciskiem akcji (docelowo "e" lub "enter") i cieszymy się Easter Egg'iem kul z gry mario [UWAGA po jednym dotknieciu kuli - umieramy]


Opis gry:
Max Payne 2: The Fall of Max Payne (pol. Max Payne 2 - mroczna opowieść o miłości) to gra typu TPS stworzona przez firmę Remedy Entertainment dla platform PC, Xbox oraz PlayStation 2. Max Payne 2 kontynuuje historię Maxa Payne'a, detektywa zamieszanego w zabójstwo w Nowym Jorku. Podobnie jak poprzednia część, gra została zrobiona w stylu filmu gangsterskiego (ang. film noir). Wykorzystano w niej, podobnie jak w części pierwszej, efekt tzw. bullet-time. The Fall of Max Payne został wydany przez Rockstar Games 15 października 2003 początkowo na PC, a później również na konsole. Gra została dobrze przyjęta przez krytykę i graczy, m.in. dzięki swojej wciągającej fabule.

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next

to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...