Loading...

(část 2) Al-jazzeera Pirate Show- mítink ČPS 23 "to free" - Olomouc, performer Milan Kozelka

2,648 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Uploaded on May 23, 2010

Víte, že na Youtube stačí dát ČPS a VYHLEDAT a hned máte přehled o všech pirátskejch klipech?

* Tohle část 2. je lepší než první - zvuk a je tu také upoutávka na ČPS.

Více o ČPS: https://www.ceskapiratskastrana.cz/wiki/
Více o Milanovi Kozelkovi: http://brno.idnes.cz/brno-zpravy.asp?...
Více o Dušanovi Dvořákovi a léčivém konopí: http://blog.aktualne.centrum.cz/blogy...

Moravané!

Blíží se doba, kdy spatříte světlo na konci tunelu a kdy se slavnostně restartujete z mínusu do plusu. Tuto dobu nastolí Islámská strana sociální rovnodennosti.

Islámská strana sociální rovnodennosti je pravým opakem monopolní římsko-katolické mafie. Církevní prcačkáři a instantní kravaťáci jsou dvěma stranami téže falešné mince. Posttotalitní prefašistická zlatá klec láká líbivými chorály retardovaných vykleštěnců.

Islámská strana sociální rovnodennosti se neomezuje na neomezenou distribuci zdánlivě nemožného, ale likviduje i všechny omezující principy a svazující dogmata reálně možného.

Islámská strana sociální rovnodennosti považuje přemýšlivé a flexibilní Hanáky za koaliční spojence v boji proti všem formám lokálního kreténismu a centrální idiocie.
Islámská strana sociální rovnodennosti prohlašuje, že i když byl Prorok pedofil, v mnoha ohledech mravně převyšoval současné ekonomicko-politické šíbry. Ideálním prototypem kariérního politika je pravolevý metrosexuál s desítiletou praxí taxikáře.
Islámská strana sociální rovnodennosti se distancuje od repertoáru skupiny Beatles, jelikož infantilní naivita je v rozporu se zásadami ekologicko-uměleckého džihádu a s komunistickými principy dávných pirátských osad. Pirátství je legální způsob, jak poručit statickému větru a suchému dešti. Internet je nejen mořem, ale i kalorickým ňadrem virtuální kojné.
V případě nerovnosti modrých šancí přejde Islámská strana sociální rovnodennosti na strategické pozice konkurenčního managementu. Jsme s námi, buďte s vámi!

Z neřešitelné romské otázky se vyvine ještě neřešitelnější romská odpověď.

Islámská strana sociální rovnodennosti doporučuje nošení igelitových kalhot do zvonu, protože se tím výrazně sníží státní deficit. Zatímco ryba smrdí od hlavy, česká politika voní od prdele. Občané se změnili na lidské zdroje, lidské zdroje se změní na sériové klony.

Nejlepší způsob, jak zabránit srážce vlaků, jsou legální policejní odposlechy. Smysl života je měřitelný ekonomickými ukazateli. Lidský zdroj se v tržním systému buď prosadí nebo potáhne k čertu. Extrémně bohatí lidé jsou solí této radostné země a Islámská strana sociální rovnodennosti proto vybízí k jejich okamžité likvidaci. Největší nárust českých dolarových miliardářů je v oblasti filosofie, proto je nutné zavést tvrdé omezující sankce. Blbové, neskládejte zbraně! Společnost bez pitomců je jako Mrázek bez Langera.

Islámská strana sociální rovnodennosti vybízí občany, aby se zřekli svých majetků, ambicí a všech otrockých závislostí a odešli do hor pěstovat konopí, žít v chudobě a ve věčném opojení.

S pozdravem I když sušíš hubu, mysli na Texas! vaše Islámská strana sociální rovnodennosti.

Sieg heil byznys, kapitalismus akbar!

Loading...

Advertisement
to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...