Loading...

GJON UKAJ - Kur kenga qohet pesh www.gjon-ukaj.com

4,817 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Nov 21, 2007

Gjon dhe Mirak Ukaj - Kur kenga qohet peshe

  • Category

  • License

    • Standard YouTube License

Loading...

to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...