Loading...

AL-KO wertykulator aerator 38 VLB Combi Care - obsługa

97,771 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Apr 13, 2012

Wertykulatory i aeratory firmy AL-KO (Alois Kober) - Więcej informacji o urządzeniach do wertykulacji i aeracji trawnika:
http://www.youtube.com/user/alkopolska
http://www.facebook.com/ALKOwOgrodzie
http://100.al-ko.com/pl/produkty/tech...
http://www.sklepalko.pl/trawniki-kosz...
AL-KO w ogrodzie Google+

AL-KO Instrukcja obsługi wertykulatora aeratora - sprzętu niezbędnego w pielęgnacji Twojego trawnika.
AL-KO Aerator, wertykulator i napowietrzacz spalinowy na większe powierzchnie (http://100.al-ko.com/pl/produkty/tech...). Urządzenia AL-KO to łatwa aeracja trawnika, napowietrzanie trawnika oraz wertykulacja trawnika. AL-KO wprowadziła pierwszy wertykulator, który działa również jako aerator. Aerator, aeratory, wertykulator i wertykulatory AL-KO mają dwa wymienne wałki robocze w dostawie. Dzięki temu jedno urządzenie spełnia dwie funkcje: aeracja i wertykulacja trawnika.

AL-KO produkuje aerator elektryczny (http://www.sklepalko.pl/trawniki-kosz...), aeratory wertykulatory elektryczne i aerator spalinowy, aerator wertykulator spalinowy (http://www.sklepalko.pl/trawniki-kosz...). Aerator elektryczny AL-KO przeznaczony jest do trawnika o powierzchni 400m2, natomiast aerator spalinowy do 700m2. Aeracja trawnika i wertykulacja trawnika urządzeniami AL-KO jest lekka, łatwa i przyjemna. Wystarczy zakupić wertykulator AL-KO i być spokojnym o stan swojego trawnika. Podstawowe zabiegi pielęgnacyjne trawnika to: wapnowanie, wertykulacja, nawożenie, koszenie i aeracja. AL-KO dostarczy Tobie urządzeń do tych prac.

Urządzenia ogrodnicze produkcji AL-KO (kosiarka, wertykulator, aerator, napowietrzacz, podcinarka, podkaszarka, kosa spalinowa, kosa elektryczna i inne) wyróżniają się innowacyjnością, funkcjonalnością, komfortem użytkowania, niemiecką jakością i 3 latami gwarancji. Spróbuj pracy z urządzeniami do pielęgnacji ogrodu AL-KO i przekonaj się do trafnego wyboru tej marki.

Firma AL-KO istnieje od 1931 roku - założył ją w Niemczech bawarski ślusarz Alois Kober. AL-KO pozostaje firmą rodzinną. Aktualny zarząd koncernu tworzą wnuki założyciela.
Oddział AL-KO w Polsce działa od 1994 roku w Wysogotowie k/Poznania.
Więcej informacji o producencie wertykulatorów aeratorów można znaleźć w krótkiej wizytówce: http://youtu.be/6ZhfSAVAj4k

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...