Loading...

Thenje Filozofike

70,994 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Oct 30, 2009

Ne dite jeta do te kaloje perpara syve. Sigurou qe eshte nje gje interesante per tu pare.
Pasurite me te medha jane ato qe nuk i shef dot syri por i gjen zemra.
Plaget e dashurise mund te sherohen vetem nga ai person qe i ka krijuar ato.
Te sakrifikosh lumturine tende per lumturine e nje personi qe dashuron, eshte me te vertete dashuria me e madhe qe egziston.
Ca njerez e kerkojne lumturine-te tjeret e krijojne.
Nje shok/shoqe eshte dikush qe te kupton te kaluaren, beson tek e ardhmja jote, dhe te pranon ty per ate qe je....

Loading...

Advertisement
When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...