Loading...

Casting na podprowadzające żużlowców Unii Leszno

2,282 views

Loading...

Loading...

Transcript

The interactive transcript could not be loaded.

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Mar 11, 2010

Przede wszystkim prezencja, ruchy pełne gracji, ale także przebojowość takimi cechami muszą charakteryzować się nowe podprowadzające żużlowców na start. Klub Unia Leszno po raz pierwszy zorganizował casting. Zgłosiły się aż 32 dziewczyny. Najlepsza ósemka zostanie wybrana w drugiej turze.

Atrakcyjne podprowadzające, które będą towarzyszyły zawodnikom podczas sezonu, to kolejny element show na stadionie. - Mam nadzieję, że piękne kobiety będą kolejnym argumentem, poza oczywiście naszymi fantastycznymi żużlowcami, za tym by przyjść na stadion Alfreda Smoczyka tłumaczy rzecznik klubu Mikołaj Zgaiński.

Klub postanowił zatem wybrać nowe podprowadzające i ogłosił casting. Konkurs przeprowadzono w klubie X Demon. Zgłosiły się aż 32 dziewczyny, głównie uczennice szkół średnich. Pierwszym sprawdzianem dla nich było rozpoznanie jednego z jurorów - Jarosława Hampela, ale oczywiście decydujący był sposób zaprezentowania się i wdzięk kandydatek na podprowadzające.

A co skłoniło dziewczyny do udział w castingu? Przede wszystkim dobra zabawa podkreślają Monika i Gosia chcemy spróbować swoich sił w takiej roli, zaprezentować się, a przy okazji mamy nadzieję nabrać pewności siebie.

Wczoraj komisja konkursowa wybrała najlepszą dwudziestkę, w kolejnym wybierze osiem dziewcząt. Pierwszą czwórkę kibice będą podziwiać podczas Memoriału Alfreda Smoczyka, a drugą w inauguracyjnym ligowym meczu Unii.
(han)
Kamera i montaż: Piotr Pazoła

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...