Loading...

Nostradamus pranašystėse, galimai, kalbama apie Scientologijos atsiradimą

432 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on May 24, 2013

Nostradamus pranašystėse yra sakoma, kad "Didysis Genijus padės sujungti mokslą ir religiją Vandenio epochoje...
Žmonės bus pajėgūs išlaisvinti savo vidinę esmę ir atverti save aukščiausiom jėgom ir daug aukštesniems Visatos lygiams. Pagrindinai, tai padarys kiekvieną filosofu"...
"Didysis Genijus supras alchemijos magiją ir dėka ko atskleis atradimus ir padarys išradimus. Jo nauja filosofija pagimdys tokius protinius sugebėjimus, kai niekas nebetrukdys sukurti didesnės proto, dvasios, kūno ir emocijų vienybės atmosferą. Žmonės turės galimybę operuoti pagrindinėmis Visatos jėgomis tokiu būdu, kad tai atrodys kaip fantastika tiems, kurie nebus susiję su okultizmu..."
"Medicina ateityje pasieks neįtikėtinų standartų ir galutiniame rezultate sugebės prailginti kūno buvimą arba pratęs "dvasios kvėpavimą", t.y. sugebės reanimuoti kūną.
Proveržis moksle pagaliau leis žmogui pajausti "Dievišką prisilietimą". Bus atrastas Centrinis Dvasinės Visatos branduolys, kuris ir atgaivina viską per gyvybinę jėgą. Bus atrastas pagrindinis dieviškos jėgos šaltinis. Atrodys, kad įvyko gilus Žmonijos atgimimas".
Tokia yra Nostradamus pranašystės interpretacija.
Jeigu palyginti dar ir astrologų prognozes, tai iš tikrųjų susidaro įspūdis, kad žmonijos laukia dideli kokybiniai pasikeitimai. Pavyzdžiui, Andromedos astrologiniame puslapyje yra rašoma:
"Žuvų epochai buvo būdingas moralinio-etinio supratimo maišymas, ko pasėkoje blogis klestėjo, prisidengdamas gėrio skraiste. Naujas laikas -- tai laikas, kai paslaptys taps aiškios, o blogio tarnai nustos slėpti savo blogus darbus po kilniomis frazėmis. Žmonijai ateina pasirinkimo laikas tarp Antikristo ir tos Asmenybės, kuri sugebės atsilaikyti prieš tamsos kariuomenės jėgą. Tai bus Jėga Tiesos, Tikėjimo ir Išminties".

Pasibaigė amžius. Pasibaigė tūkstantmetis. Baigiasi Žuvų epocha. Laikas rinkti akmenis. Praeitas žmonijos kelias reikalauja apmąstymo ir sąskaitų suvedimo. Mes gyvename naujos kosminės epochos gimime".
Daugiau informacijos apie L.Roną Habardą galite atrasti čia:
http://knygos.org/2012/08/09/rinkinys...

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...