Loading...

Joseph për zgjedhjet serbe

46 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on May 26, 2012

Në një diskutim të organizuar nga Universiteti Johns Hopkins në Uashington, zëvendës shefi i OSBE-së në Kosovë Edward Joseph komentoi mbi zgjedhjet serbe të mbajtura kohët e fundit në Kosovë. Ai tha se ngjarjet që u paraprinë këtyre zgjedhjeve, si arrestimi i disa serbëve me materiale zgjedhore në Kosovë dhe arrestimi i dy policëve të Kosovës në kufirin me Serbinë, tensionuan situatën dhe krijuan vështirësi.

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...