Loading...

Çağrı Güzellik Merkezi 1. Bölüm

867 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Jul 21, 2011

On yılı aşkın süredir siz değerli halkımıza sağlık sektöründe güvenli ve kaliteli hizmet sunan Çağrı Sağlık Grup bünyesine Çağrı Güzellik Ünitesi'ni katarakhizmet yelpazesini genişletmeye devam etmektedir. Konusunda uzman, eğitimli ve deneyimli personelimiz ile sektörde yeni bir anlayış içinde hizmetinizdeyiz.
Günümüz yalam temposunun yoğunluğu kendimize ayırdığımız özel zamanlarımızı giderek daraltmakta ve daha da az hale getirmektedir. Her geçen gün küçülen dünyamız isteklerimizi, beklentilerimizi daha çabuk tüketir hale gelmemize sebep olmaktadır.
Güzellik ve estetik anlayışımız, günümüz hızlı moda anlayışı ile tükenmekte olmasına rağmen geçmiş yüzyıllardan günümüze gerçek güzellik her zaman varlığını sürdürmüştür.
Gelişen teknoloji ve güzellik anlayışının bu şekilde güncellenmesi, tüm bireylerin kendi tercihleri doğrultusunda, güzellik algısını hayata yansıtmalarına olanak sağlamaktadır.
Kalıcı güzelliği yakalamak için Çağrı Güzellik olarak, uzman ekibimiz özel hizmetlerimiz ile kendi tarzınızı oluşturmanız için sizlere destek vermekteyiz.

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...