Loading...

BEJBI BLUES - zwiastun PL, 1080p

928,194 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Nov 30, 2012

BEJBI BLUES w kinach od 4 stycznia 2013.
oficjalny fanpage: http://www.facebook.com/babybluesfilm
Kasia Rosłaniec, reżyserka przebojowych i wielokrotnie nagradzanych „Galerianek", przedstawia historię 17-latki, która zostaje matką.

„Bejbi blues" to kolejny - po „Sali samobójców" i „Jesteś Bogiem" - wnikliwy, poruszający, ale też nie pozbawiony humoru, portret pokolenia młodych Polaków. Generacji facebooka, smsów, chatów i blogów internetowych.

17-letnia Natalia (Magdalena Berus) urodziła dziecko. Ale to wcale nie była „wpadka". Natalia ciążę zaplanowała. Razem ze swoim chłopakiem Kubą (Nikodem Rozbicki) próbują podołać obowiązkom rodziców, choć sami jeszcze na dobre nie dorośli.
Natalia chciała mieć dziecko, bo fajnie jest mieć dziecko. Wszystkie młode gwiazdy jak Britney Spears czy Nicole Richie mają dzieci. Ale dlaczego tak naprawdę zdecydowała się na macierzyństwo w tak młodym wieku? Może odpowiedź kryje się w tym co piszą nastolatki na internetowych forach? Chcą mieć dziecko, żeby w końcu ktoś je naprawdę kochał, żeby same miały kogoś do kochania.

W obsadzie, podobnie jak w „Galeriankach", Kasia Rosłaniec postawiła na młodych debiutantów. Natalię zagrała niezwykle utalentowana Magdalena Berus, która po roli w „Bejbi blues" wystąpiła u boku Jakuba Gierszała w filmie Jacka Borcucha "Nieulotne". Wspierają ją inne młode talenty - Klaudia Bułka, Nikodem Rozbicki i Michał Trzeciakowski. Obsadę uzupełniają gwiazdy: Magdalena Boczarska („Różyczka"), Mateusz Kościukiewicz („Wszystko co kocham"), Katarzyna Figura („Yuma"), Renata Dancewicz („Pułkownik Kwiatkowski"), Danuta Stenka („PitBull") i Jan Frycz („80 milionów").

Na przebojowej ścieżce dźwiękowej „Bejbi blues" m.in.: Die Antwoord, Anna Patrini, Cyberpunkers, Steve Aoki ft. Beetroots, Gypsy Pill, Gówno, Dick4Dick i Liroy.
Światowa premiera filmu miała miejsce podczas jednej z najważniejszych i najbardziej prestiżowych imprez poświęconych kinematografii -- Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Toronto 2012.

„Energetyczny i poruszający"
Piers Handling, dyrektor Toronto International Film Festival

„Po kontrowersyjnym debiucie, polska reżyserka Kasia Rosłaniec dzieli się z nami swoim niepokojącym i szczerym spojrzeniem na kwestie nastoletnich ciąż."
Todd Brown, TWITCH

„Kostiumy, których nie powstydziłaby się sama Lady Gaga."
„Młodzi aktorzy urzekają naturalnością, a finałowa scena elektryzuje."
Boyd van Hoeij, Variety

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...