Loading...

Kopshti i Femijeve Hello

4,161 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Uploaded on Jan 17, 2012

Kopshti i fëmijëve "HELLO" gjendet te ish restorant Konaku në Gjilan - Ish Bojanina.
Fëmijët e kopshtit janë nga mosha 6 muaj deri në 6 vjeq.
Kapaciteti eshte deri ne 50 femije.
Ne kuader te kopshtit kryhet edhe transporit si dhe vizitat nga mjeku.

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...