Loading...

Paplašina atbalsta personāla pieejamību Ogres novada skolās

64 views

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Apr 19, 2015

Ogres novada pašvaldība 2010. - 2011. gadā īstenoja projektu, kura laikā skolēniem bija pieejams atbalsta personāls Ogres novada skolās, kas sniedza profesionālu, savlaicīgu psiholoģisko un sociālo palīdzību. Ar bērniem un jauniešiem strādāja sociālais pedagogs, psihologs, logopēds, koriģējošās vingrošanas pedagogs un skolotāja palīgs.

Projekta laikā darbojās pagarinātās dienas grupas nodarbības. Skolēniem ar mācību un uzvedības grūtībām bija iespēja saturīgi pavadīt laiku vasaras brīvlaiku nometnēs, piemēram, divas ekskursijas. Atbalsta pasākumos iesaistījās arī vienaudži ar funkcionāliem traucējumiem un viņu pedagogi Jaunogres vidusskolā.

Kopumā projekta pirmajā gadā atbalsta pasākumos iesaistījās ap 1400 skolēnu, otrajā gadā - vairāk nekā 1000 novada bērnu un jauniešu.

Projekta laikā materiālu atbalstu saņēma arī nabadzīgo ģimeņu bērni - mācību materiālu iegādei un transporta kompensācijām. Īpaši jauka bija akcija "Skolas soma", kuras laikā 460 skolēni paši kopā ar vecākiem izvēlējās savu skolas saturu uz 1. septembri.

Loading...


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...