Loading...

IIPG - "Jak do nas dojechać od strony centrum Krakowa?"

202 views

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Jan 28, 2019

Styczeń 2019 roku to miesiąc przenosin Instytutu Integralnej Psychoterapii Gestalt do nowej siedziby firmy. Z Woli Duchackiej Zachód na Bronowice Wielkie.
Filmik przedstawia drogę samochodową od strony centrum Krakowa do nowej siedziby Instytutu na ulicy Pasternik 114.

Teraz tutaj będziemy przyjmowali klientów na terapie indywidualne, superwizantów na superwizje indywidualne i grupowe, grupy treningu terapeutycznego tutaj będą miały treningi terapeutyczne, psychologiczne i interpersonalne. Nasi studenci - psychoterapeuci Gestalt in-spe w Szkołach Psychoterapeutów Gestalt tutaj będą mieć swoje zjazdy. Również Programy Pomocy Psychologicznej zapraszamy od lutego na Pasternik 114.

INSTYTUT INTEGRALNEJ PSYCHOTERAPII GESTALT istnieje od 2001 roku. Nasza siedziba mieści się w Krakowie, szkolimy też w Warszawie i Wrocławiu. Z biegiem lat do zespołu Zofii Pierzchały i Doroty Węgrzyn dołączyła duża grupa psychoterapeutów, nauczycieli zawodu, superwizorów.

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?
Niesiemy profesjonalną pomoc psychoterapeutyczną: indywidualną i grupową, szkolimy przyszłych psychoterapeutów i superwizorów, organizujemy warsztaty specjalistyczne oraz superwizujemy w nurcie Gestalt.

DLACZEGO MY?
Jesteśmy zespołem osób dbających o najwyższą jakość przedsięwzięć. Działamy otwarcie i etycznie. Uwzględniamy polskie i europejskie standardy psychoterapii i szkoleń psychoterapeutycznych, poświadczone akredytacjami. Od wielu lat pracujemy wolontaryjnie na rzecz środowiska zawodowego.

CO PROPONUJEMY?
1-roczny PROGRAM POMOCY PSYCHOLOGICZNEJ - dla zainteresowanych rozwojem osobistym lub/i podjęciem kształcenia psychoterapeutycznego; 4-letnią SZKOŁĘ PSYCHOTERAPEUTÓW GESTALT- szkolenie zawodowe w nurcie humanistyczno-egzystencjalnym, 1-roczną SZKOŁĘ SUPERWIZORÓW GESTALT - dla przyszłych superwizorów psychoterapii; WARSZTATY doskonalenia zawodowego - dla psychoterapeutów; PSYCHOTERAPIĘ własną, rodzinną, par, dzieci - dla osób na drodze rozwoju osobistego lub potrzebujących pomocy w kryzysie emocjonalnym; GESTALT w ORGANIZACJACH - gdy idea Gestaltu przemawia do Ciebie i chcesz ją zastosować w swojej firmie.

Tworzymy, z Wami i dla Was, bezpieczną przestrzeń do rozwoju własnego, do kształcenia się, do trudu stawania się szczęśliwszymi. Dołącz do naszej społeczności.

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...