Loading...

Kiedy pokażesz siebie światu? - Mateusz Grzesiak

17,321 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Sep 14, 2017

Dołącz do kursu Personal Brand Master Class:
https://live.mateuszgrzesiak.com/

Twoja niepowtarzalność jest dla innych interesująca. Potencjał daje im wiarę w siebie. Odwaga inspiruje Twoją rodzinę do podejmowania wyzwań, a mądre decyzje wpływają na jakość ich życia. Zmotywowany w pracy dajesz przykład, a zachowujący zimną krew w trudnych sytuacjach – stajesz się oparciem. Za kimś takim chce się podążać, ufa się mu, chętnie się go słucha.

Ale Ty nie zawsze takiego siebie dajesz innym, prawda? Czasem chcesz coś powiedzieć w pracy, ale coś Cię blokuje. Zareagować w sklepie, ale nic nie robisz. Zachować się inaczej, ale wciąż jak robot powtarzasz te same rzeczy. W efekcie tracą wszyscy, a najbardziej Ci, którzy Cię naprawdę potrzebują – rodzina, znajomi, współpracownicy. Przez to ktoś nie rozwiąże swoich problemów, nie zmotywuje się, nie odważy tak, jakby mógł, gdybyś pokazał mu drogę na swoim przykładzie. A najlepszym przykładem jesteś Ty – PRAWDZIWY TY, czasem jeszcze schowany pod społecznymi maskami „nie wypada”, „nie wolno”, „nie uda się”.

Ale jeśli czegoś nie wolno, to na pewno odbierać innym Ciebie. Powinno się, a nawet trzeba, pokazać światu to, co umiesz i potrafisz. I to się uda – jeśli poznasz wcześniej odpowiednie narzędzia do tego służące.

Będę ich uczył na BEZPŁATNYM SZKOLENIU ONLINE 24 września o godzinie 20:00. Zapisz się już teraz!

https://live.mateuszgrzesiak.com/


Subskrybuj: http://bit.ly/1he8Bp1
Telewizja szkoleniowa: http://www.mateuszgrzesiak.tv
Strona: http://mateuszgrzesiak.com/
Facebook: https://www.facebook.com/mateuszgrzesiak
Instagram: http://instagram.com/mateusz_grzesiak

Loading...

to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...