Loading...

Akustická pěna - největší prodejce akustické pěny CZ/SK

7,288 views

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Mar 2, 2013

Akustická pěna je n.1 prodejce akustické pěny na CZ/SK trhu. Stáhněte si ZDARMA e-book na: http://www.akusticka-pena.cz Těšíme se na Vás!

Na našem webu naleznete mnoho druhů akustických pěn. Mezi zákaznicky nejoblíbenější zcela určitě patří akustické pěny Jehlany 7cm a Sinus 3cm. Často doplňené o basové pasti tzv. bass trap. Tato kombinace je ideální pro skvělou prostorovou akustiku např. ve zkušebnách.

Akustické pěny dodáváme (zatím jako jediní v ČR) také v barevném provedení. Barevná akustická pěna je na objednávku cca. 14dní. Jedná se o poctivou ruční práci.

Náš akustický molitan není je tak obyčejný molitan :-) Jedná se o prodyšnou pěnu s otevřenou buněčnou strukturou. V této struktuře se zvuk pohltí a jen část se odrazí zpět do místnosti. Čím více bychom přidávali pěny, tím více se zvuk v místnosti bude umrtvovat.

Kromě akustických pěn dodáváme také akustickou izolaci (lisované akustické desky), které efektivně řeší např. odhlučnění stěn, stropů, bytů apod. Tyto desky se vyznačují hlavně svou těžkou vahou 9kg/m3. Díky své váze tak mohou zvuk doslova zastavit a udržet v sobě jeho energii. Klasická pěna k tomuto není určena, i když také odhlucnuje avšak velmi málo.

Nás eshop má pro vás pripraveno take velke množství video návodu a také ebook zdarma. Chceme vám výběr pěn usnadnit a to včetně následné instalace a lepení.

Kromě našich základních pěn naleznete i další pěny designovych tvaru, které pro vás zpracováváme na zakázku.

Před koupí si naše produkty můžete také fyzicky ošahat např. V Praze či Brně. Po domluvě také u nás v kanceláři v Havířově. Dejte vědet dopředu a domluvíme se.

Budeme rádi když nás budete sledovat na Facebooku:
https://www.facebook.com/akusticka.pena

Můžete nám zavolat na 773 835 592 nebo napsat na fryc@akusticka-pena.cz

Budeme se těšit. :)

Link na toto video: http://www.youtube.com/watch?v=J_DOQA...
akustická pěna

Loading...


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...