Loading...

Skracanie Linków przez bitly.com oraz wtyczkę wordpress Pretty Link. Świetne skraczacze linków!

704 views

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Mar 17, 2016

Skracanie linków jest szczególnie potrzebne jeśli uczestniczymy w różnego rodzaju programach partnerskich, marketingu rekomendacyjnym itp.

Zanim przejdziemy do opisu, chciałbym podarować Ci specjalny prezent za to, że oglądasz moje poradniki. Aby odebrać prezent, który da Ci przewagę nad konkurencją to zapisz się tutaj: http://arturwiktor.eu/przejdz-dalej/

Istnieje mnóstwo programów darmowych czy tez płatnych, które oferują nam możliwość skracania linków.
Niestety są plusy i minusy. Darmowe zwykle nie mają za dużo możliwości skracania linków i dodatkowo, zawsze na początku jest domena usługodawcy. Płatne? są po prostu płatne :)

Jednak istnieją możliwości, które polecam każdemu, kto chce szybko skrócić swój link, chce dodać własną nazwę linku i otrzymać statystyki wejść na link.

Bit.ly – konkretny, bardzo intuicyjny skracacz linków, który poza możliwością skrócenia linka i zamaskowania referencyjnego id pozwala śledzić statystyki wejść na stronę.

Pretty Link - wtyczka wordpress, która nie tylko pokaże Ci statystyki wejść, ale pozwoli skrócić link do poziomu Twojej domeny, co przydaje się np do dodawania adnotacji na YouTube. Prosty plugin z jeszcze prostszą obsługą, do której nie będziesz potrzebował magicznej wiedzy na temat kodowania czy programowania.

Jeśli chce otrzymywać więcej przydatnych wskazówek, poradników na temat marketingu internetowego to zostaw swój adres e-mail tutaj: http://arturwiktor.eu/przejdz-dalej/

Skracanie linków jest Ciebie, jeśli polecasz innym produkty, które dają prowizję. Zależy Ci, aby nikt nie modyfikował Twojego linku. Nie lubisz długich linków i chcesz samodzielnie ustawić nazwę.

Jeśli uznasz, że wiedza zawarta w tym poradniku jest wartościowa, to subskrybuj mój kanał. Kliknij subscribe i bądź na bieżąco.

Uśmiechnij się :)
Artur Wiktor
www.arturwiktor.eu

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...