Loading...

Zlot Zielonych Patroli z przygodami - ITV Kielce

163 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Jun 17, 2016

Ósmą edycję konkursu Zielony Patrol, organizowanego przez prezydenta Kielc, podsumował tradycyjny Zlot. Związek Harcerstwa Polskiego Hufiec Kielce - Miasto oraz Wydział Środowiska kieleckiego ratusza zaplanowały dla młodych ekologów rajd i spotkanie w Regionalnym Centrum Naukowo -Technologicznym w Podzamczu Chęcińskim. Piesza, kilkukilometrowa wędrówka wyznaczona była na dwóch trasach. Grupy musiały zaliczyć tu wyznaczone zadania. Potem był czas na zwiedzanie, naukę i zabawę Centrum w Podzamczu Chęcińskim.
Atrakcji było więcej, zwłaszcza tych przygotowanych przez harcerzy czy Policję w terenie obok ośrodka. Miała być między innymi ścianka wspinaczkowa, strzelnica, tor przeszkód czy scena karaoke. Dynamicznie zmieniająca się pogoda zmusiła jednak do weryfikacji pierwotnych założeń, ale harcerze są do tego przygotowani.
A że po burzy zawsze wychodzi słońce, tak było i tym razem więc Zlot Zielonych Patroli po krótkiej nawałnicy znów wrócił do pierwotnie zaplanowanej formy- po prostu dobrej zabawy.

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next

to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...