Upload

Loading...

WKRĘCENI - zwiastun filmowy

6,815 views

Loading...

Loading...

Transcript

The interactive transcript could not be loaded.

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Uploaded on Feb 8, 2010

Film Wkręceni to próba przedstawienia w sposób kompleksowy środowiska pasjonatów motocykli. Autorzy skupili się głównie na sportowcach, ale pokazane są również środowiska klubów o charakterze społecznościowym jak MC i Harley.  Głównymi bohaterami filmu są zawodnicy lubelskiego klubu motorowego i ich rodziny. Kamera śledzi swoich bohaterów przez okres jednego sportowego sezonu - sezonu zmagań, zwycięstw i porażek. W trakcie tej opowieści dowiadujemy się jak wiele trzeba poświęcić i jak mocno przeorganizować swoje życie aby w pełni oddać się takiej pasji. A wszystko dzięki charyzmie i zaangażowaniu pasjonatów motocrossu i ich rodzin.
W filmie przewijają się takie indywidualności jak dwumiesięczny Julek, który w sezonie 2008 nie opuścił prawie żadnych zawodów, ksiądz jeżdżący w sutannie wśród swoich parafian, stunterzy wykonujący na swoich motocyklach kaskaderskie, niezwykle spektakularne ewolucje.
Dyscypliny sportu przedstawione w filmie motocross, cross country , stunt zaprezentowane zostały w sposób umożliwiający każdemu zrozumienie ich zasad.

Na uwagę zasługuje doskonała narracja w wykonaniu Piotra Fronczewskiego, który sam jest wielkim miłośnikiem motocykli.

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up Next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...