Loading...

Njerez te Humbur - Arta Tahiri (gjetja pas 38 vjetesh) 9 shkurt 2007

265,349 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on May 25, 2012

Historia e gjetjes se Arta Tahirit pas 38 vitesh ne "Njerez te Humbur". E lindur ne Turqi, me baba shqiptar (Shemsi Tahiri) Arta nuk pati mundesi asnjehere te lidhet me familjet e te atit derisa kjo u be e mundur me 9 shkurt 2007 fale ndihmeses se shqiptareve te turqise dhe konkretisht te z. Shaban Pllana dhe miqve te tij te portalit www.arnavutum.com. Emocionet e perjetuara live ne studion e "Njerez te Humbur".
Per informacione te detajuara vizitoni:
www.njereztehumbur.al
(C) Njerez te Humbur - Missing People Albania 2012
Te gjitha te drejtat e rezervuara. Nuk lejohet kopjimi apo riproridhimi i plote apo i pjesshem i kesaj videoje pa lejen me shkrim te "Njerez te Humbur".

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...