Loading...

Kujdesu për të drejtat e punëtorëve!

102 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Mar 22, 2012

Me respektimin e të drejtave dhe nevojave të të gjithë punëtorëve, krijojmë një shoqëri më produktive për jetë më cilësore. Të respektojmë ligjin, për shkak se para ligjit, të gjithë jemi të barabartë!

Loading...

to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...