Loading...

Burrel - DIGJET FLAMURI MAQEDONAS ekskluzive MAT TELEVIZION, pa koment

48,388 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Mar 13, 2012

BURREL - Sot me 13 Mars ne qytetin e Burrelit eshte djegur flamuri i shtetit Maqedonas. Gjate nje marshimi proteste ne qender te qytetit Burrel qindra te rinj kane hedhur parulla kunder racizmit Maqedonas ndaj popullsise Shqiptare dhe me pas kane djegur flamurin Maqedonas. Ky veprim i te rinjve matjane vjen pas dhunes se ushtruar ndaj Shqiptareve te Maqedonise nga huligane Maqedonas si dhe djegies se flamurit Shqiptare dje ne
kryeqytetin e Maqedonise Shkup .
Ne tubim u hodhen parulla si "Poshte Maqedonia. Shqiperi etnike, poshte huliganet Maqedonas. O sa mire me qene Shqiptare" etj.
Pas protestes protestuesit u shperndane qetesisht pa shkaktuar ndonje incident.

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...