Loading...

Një burrë i sinqertë Mazllam Mazllami

2,092 views

Loading...

Loading...

Transcript

The interactive transcript could not be loaded.

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Sep 9, 2011

Uebfaqja zyrtare :http://www.islamifejaevertete.com &Në bashkëpunim me:http://www.ehlihadithi.com

Es-Selamu alejkum!
Ju lutemi që ta shpërndani këtë video aq sa keni mundësi nëpër uebfaqet tuaja, nëpër profilet dhe faqet tuaja në facebook, në shoqerinë tuaj përmes emailit, në kanalet tuaja në youtube etj... por kusht është që të MOS ndryshohet asgjë në video, as t'i shtohet asaj dicka e as ti pakësohet (prehet) diçka!
© Iniciativa "ISLAMI, feja e Vërtetë!"

Për më shumë video klikoni këtu:
http://www.youtube.com/islamifejaever...

Për t'u abonuar që të përfitoni nga videot tona klikoni këtu:
http://www.youtube.com/subscription_c...

Bashkohuni me ne në facebook:
http://www.facebook.com/ISLAMIfejaeVe...

Na ndiqni në twitter:
http://twitter.com/islamifv

Për më tepër kthehjuni uebfaqës zyrtare:
http://www.islamifejaevertete.com

Allahu ju shperblefte per kontributin tuaj!!!

  • Category

  • License

    • Standard YouTube License

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...