Loading...

«Село VIE». c. Райське

1,364 views

Loading...

Loading...

Transcript

The interactive transcript could not be loaded.

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Mar 9, 2016

У черговому фільмі проекту «Село Vie» від Громадського ТБ Запоріжжя - життя села Райське, що у Вільнянському районі Запорізької області. Знімальна група проекту без жодних попереджень приїхала до сільської глибинки, аби побачити звичне життя мешканців одного з найбільш віддалених сіл регіону.
Дорога сюди від найближчого райцентру - понад 10 кілометрів бруківки, тут магазин працює кілька годин на день, а транспортне сполучення - двічі на тиждень, тут немає дитячого садка, школи чи лікарні. Але швидка за необхідності приїжджає на виклик за 5 хвилин.

"Скоро заниматься сельским хозяйством будут, но только для себя, для своих детей, остальное просто не выгодно...Не знаю, что делать, держать тех курей, не держать... Если у нас тут посмотреть - везде подсолнух и рапс, чернозем до свиданья. Всё зависит от того, кто живёт, как в доме своём: вы живёте в своём доме? Вам нужен дом? Вы думаете, что делать, думаете, что садить, думаете, кому отдать землю," - розповідає Ірина Юріївна.

"Это как у меня жена говорит, обещал жизнь, как в Раю, с милым Рай в шалаше...Я говорю это связь по телефону была плохая, не расслышала, не жизнь в Раю, а шалаш в Райском, " - жартує місцевий житель Сергій Скляренко. Чоловік розповідає, що нині працює тут на місцевій підстанції, хоча запевняє, якби цієї роботи не було, все одно мешкав би за містом і зміг би прогодувати себе та свою сім'ю.

Головна проблема, за словами жителів Райського, - дорога: "Це як бермудський трикутник, ніхто не може попасти, а хто попадає, всі топляться... До нас ніхто і не питається попасти... Тому у нас і проїзд дорожче, чим везде," - розповідає жителька Райського Лариса.

Нині, за словами селян, тут мешкає близько 100 людей, переважно похилого віку. Колишній годувальник селян - місцевий колгосп розвалився ще напочатку 90-х, відтак люди змушені виживати, хто як може.
Невеличке запорізьке село з красивою назвою, що нині перебуває на межі виживання - у черговій серії проекту Село Vie від Громадського ТБ Запоріжжя.

Loading...

Advertisement
When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...