Loading...

Powiększanie Biustu Operacje plastyczne powiększenia piersi

21,111 views

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Nov 24, 2013

Umów się na konsultacje do Dr. Dębskiego - Nasza klinika znajduje się w Warszawie.

Którą metodę powiększania piersi wybrać?

Mimo, że z roku na rok pojawia się wiele nowych metod powiększania biustu, nadal najpopularniejszą z nich są implanty. Według wszelkiego rodzaju statystyk i analiz zabieg ten jest najczęściej wykonywanym zabiegiem chirurgii plastycznej na całym świecie. Równie popularnym, aczkolwiek już trochę mniej jest powiększenie biustu własnym tłuszczem pochodzącym z naszego własnego ciała (bioder, brzucha, ud). Piersi mozna takze powiekszyć kwasem hialuronowym.
Nie da się ukryć, że powiększenie piersi tłuszczem jest o wiele zdrowsze – nie umieszczasz w swoim ciele obcych komórek, a własny materiał. Niestety własna tkanka tłuszczowa jest dość chimeryczna, a co za tym idzie po trzech miesiącach od zabiegu rezultaty mogą być różne. W wielu przypadkach powiększanie piersi trzeba powtórzyć.
Implanty są dużo bardziej bezpieczną metodą. Na każdy zabieg w renomowanej klinice dostaniesz certyfikat oraz gwarancję producenta. Warto mieć na uwadze, że z roku na rok producenci implantów wprowadzają coraz to nowsze i bardziej zaawansowane technologicznie produkty, dzięki czemu korzystają na tym przede wszystkim pacjentki.
Implanty możemy podzielić na dwa rodzaje: o kształcie okrągłym oraz o kształcie anatomicznym. Chirurg plastyczny pozwoli nam dobrać odpowiedni kształt, zwracając uwagę przede wszystkim na budowę anatomiczną klatki piersiowej jak i nasze gusta i preferencje. W większości przypadkach producenci oferują nam pełną gamę rozmiarów. To od nas samych zależy, na jaki się zdecydujemy, aczkolwiek w tym wypadku warto słuchać rad lekarza.

Wykonujemy zabiegi powiększania biustu w naszj klinice w Warszawie.
http://www.facebook.com/powiekszenieb...
http://www.klublekarzy.pl

Klinika Chirurgii Plastycznej - dr T. Dębski - Lasermed
Hoża 58/60 gab. nr 2
22 627 15 83

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...