Loading...

Ligji për personat me aftësi të kufizuara

488 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Mar 15, 2012

Në Shqipëri, organizatat e personave me aftësi të kufizuara protestuan sot para parlamentit kundër një ligji që ndryshoi mënyrën e pagesave të tyre. Parlamenti e miratoi me votat e shumicës ndryshimin ligjor për të cilin protestuesit thonin se do të kufizojë të drejtat e tyre dhe fondet e tyre për energjinë, udhëtimin dhe ndihma të tjera.

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...