Loading...

Strefa mroku, czyli UX i ty - Wojtek Kutyła

644 views

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Jul 30, 2018

Utarty stereotyp każe twierdzić, że developerzy (zwłaszcza ci zajmujący się backendem) to bestie szczerzące kły na widok user experience designerów. UX designerzy w procesach software development często postrzegani są jako zło konieczne. Jak pogodzić te dwa fronty i doprowadzić do sytuacji, w której umiejętności programistyczne staną się doskonałym uzupełnieniem wiedzy na temat grup docelowych, którą przynoszą projektanci UX?

Dlaczego programiści powinni dbać o jakość doświadczenia końcowego? Jak można w sobie obudzić empatię dla użytkownika — bez spędzania nieprzespanych nocy na czytaniu literatury i zasysaniu kursów z Udemy? I, przede wszystkim: jak zaoferować maksimum pomocy kolegom i koleżankom z teamu UX i czerpać z ich wiedzy w najlepszy z możliwych sposobów?

Od user experience design nie da się uciec, ale pokochanie go wcale nie oznacza zmiany branży ani nie jest okupione utratą wagi. Jak wykażę w mojej prezentacji, wszyscy i tak pracujemy próbując wypełnić te same założenia… Nauczmy się zatem pracować w harmonii.

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...