Loading...

#biologiniai #nuotekų #valymo

Biologiniai nuotekų valymo įrenginiai | Vandenvala (2019) - LZT GROUP

15,201 views

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Dec 2, 2017

Biologiniai nuotekų valymo įrenginiai (NAUJAS 2019 video) Tai geriausias sprendimas kiekvienam, statančiam svajonių namą atokiau nuo miesto nuotekų tinklų, nes daugumai kyla klausimas – kaip bus tvarkomos buitinės nuotekos. https://bnvi.lt/

„August ir ko“ nuotekų valymo įrenginius individualių namų savininkai renkasi jau daugelį. Šie įrenginiai yra sertifikuoti su 10 metų garantija, pasižymi aukšta kokybe ir atitinka aukščiausius ekologinius reikalavimus.

Tokius įrenginius montuoja inžinerinių tinklų statybos LZT Group narės UAB „Vandenvala“ meistrai. Lietuvoje 2017 metais juos pasirinko per 1000 klientų.

UAB „Vandenvala“ specialistai žmonėms padeda išsirinkti biologinį nuotekų valymo įrenginį pagal jo našumą ir name nuolatos gyvenančių žmonių skaičių. Prieš tai specialistas vyksta į objektą apžiūrėti, ar įrenginio montavimui parinkta tinkama vieta, išsiaiškinama kur nutekės techninis vanduo iš įrenginio.

Įrenginio montavimo darbai įprastai atliekami per vieną darbo dieną. Sumontavus sistemą, jau sekančią dieną, atvyksta įrangą paleidžiantis įrenginių priežiūros operatorius. Jis užpildo įrenginį aktyviu dumblu, sureguliuoja įrenginio veikimą ir pateikia užsakovui instrukciją, kaip juo naudotis.
Valymo įrenginį reikėtų valyti 1-2 kartus metuose. Vieni žmonės jį prižiūri patys, kiti vienkartiniam įrenginio išvalymui kviečia UAB „Vandenvala“ serviso tarnybą. Dauguma klientų pasirašo metinę aptarnavimo sutartį, tuomet serviso meistras atvyksta 3 kartus per metus. Jei reikia, yra išsiurbiamas dumblas, valomos mechaninės grotos bei tikrinamas orapūtės darbas.

UAB Vandenvala suteikia 10 metų garantija atliktiems montavimo darbams.

#biologiniai #nuotekų #valymo #įrenginiai #vandenvala

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...