Loading...

Tuğba Yurt - Ağır Yaralı

6,637,704 views

Loading...

Loading...

Transcript

The interactive transcript could not be loaded.

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Dec 5, 2013

2013 - 3 Adım Müzik
iTunes : https://itunes.apple.com/tr/album/a%C...
Spotify : https://open.spotify.com/album/7cCGwR...

https://www.facebook.com/yurttugba
https://www.twitter.com/yurttugba
SÖZ: AYTAÇ ÖZGÜMÜŞ&LEVENT SEVİNÇ
MÜZİK:AYTAÇ ÖZGÜMÜŞ
DÜZENLEME: GÖKHAN VAROL

8 yıldır profesyonel olarak sahneye hayatına devam eden Tuğba Yurt "Üç Adım Müzik" etiketiyle Caner ARAS prodüktörlüğünde "AŞK'A EMANET" isimli ilk albümünü müzik severlerin beğenisine sunmaya hazırlanıyor. Müzik hayatına 11 yaşında Uludağ Üniversitesi Devlet Konservatuarı'nda Klasik Batı Müziği eğitimi alarak başlayan Tuğba Yurt "Viyola" branşında halen Uludağ Üniversitesi yüksek lisans eğitimine devam etmektedir. Bursa Senfoni orkestrasına Viyola enstrümanisti olarak katkıda bulunan Tuğba Yurt 1987 Belçika'da doğdu.

5 şarkıdan oluşan "AŞK'A EMANET" albümünün çıkış parçası olan "AĞIR YARALI" şarkısının sözü ve müziği Aytaç Özgümüş ve Levent Sevinç ortak imzası taşırken düzenlemesi ünlü aranjör Gökhan Varol ait. Fotoğraflarını LARA SAYILGAN 'ın çektiği albümün çıkış parçası olan" AĞIR YARALI" geçtiğimiz günlerde LARA SAYILGAN yönetmenliğinde 20 kişilik bir ekiple yaklaşık 18 saat süren bir çalışma ile kilyos sahillerinde kliplendi.

Albümde sırasıyla sözü ve müziği Adnan Fırat ait olan "BELKİ", sözü ve müziği ünlü müzik adamı Suat Suna'ya ait olan 'PİŞMANIM', söz Levent Sevinç, müziği Aytaç Özgümüş imzası taşıyan "DİLEK" ve söz ve müziği ünlü sanatçı Bendeniz'e düzenlemesi Burak Yeter'e ait "BOŞVER" isimli eserler Türk Pop müziğine yeni bir tarz yaratacak olan Tuğba Yurt 'un güçlü yorumu ve farklı soundları ile müzik severlerin beğenisine sunuluyor.

Loading...

Advertisement
When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...