Loading...

Polacy dla Polski - Marsz Niepodległości 2015

32,286 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Nov 11, 2015

To już szósty Marsz Niepodległości, a piąty noszący miano "armii patriotów". Przejdzie on jednak do historii jako pierwszy, na którym nie doszło do żadnych starć z policją, bijatyk, awantur, czy dewastacji mienia. Również pod względem liczby uczestników jest szansa na wyjątkowy wynik. Wedle wstępnych ustaleń policji, mediów, jak i samych organizatorów w pochodzie mogło wziąć udział ponad 100 tys. ludzi!

Krytycy Marszu twierdzą, że tym razem spokój zapewniła wyjątkowo krótka trasa, którą dodatkowo przemierzono w szybkim tempie. A jednak nie da się zaprzeczyć, że Straż Marszu Niepodległości od początku kontrolowała sytuację. Interwencja policji w ogóle nie była konieczna. Organizatorzy zapewnili profesjonalną komunikację poszczególnych jednostek, w tym przede wszystkim pierwszej pomocy oraz dowódcom poszczególnych sekcji.

Nawet mainstreamowe media komentowały uroczystość jako "wyjątkowo spokojną". Jeśli przekaz ten nie ulegnie zmianie przyszłoroczna manifestacja może pobić kolejne rekordy.

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...