Loading...

Kolona zanore e filmit artistik shqiptar "LIRI A VDEKJE" - fragment.

94,653 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Sep 3, 2011

Kolona zanore e filmit artistik shqiptar "Liri a vdekje", kompozuar prej te madhit Kujtim Laro, regjistruar ne vitin 1979. Ketu eshte dhene nje fragment prej rreth 6 minutash nga 18 qe eshte i gjithe orkestrimi.
Fragmentet jane: uvertura dhe vrasja e bimbashit.

- Ndalohet kopjimi!
- Te drejtat e rezervuara!

  • Category

  • License

    • Standard YouTube License

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...