Loading...

Huawei MateBook - sprzęt wręcz stworzony z myślą o pracy mobilnej

5,600 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Oct 20, 2016

Huawei MateBook - cena, wrażenia, opinie

*Materiał powstał przy współpracy z firmą Huawei.

MateBook cechuje się świetną jakością wykonania i wygląda pięknie, ale czy można czegoś innego wymagać od urządzenia kosztującego więcej niż 4000 zł? Zdecydowanie bardziej doceniam to, że jest znacznie lżejszy od mojego laptopa. Ten tablet (a może komputer?) waży zaledwie 690 g, przez co praktycznie nie da się go poczuć w torbie lub plecaku nawet po całym dniu spędzonym na biznesowych spotkaniach. A takich dni miewam całkiem sporo.

Inne cechy MateBooka? Rozsądna wydajność. Nie można oczywiście twierdzić, że procesor Core M wraz z 4-8 GB RAM i dyskiem SSD to konfiguracja wystarczająca do obróbki wideo lub grania w najnowsze tytuły, ale nie do tego celu MateBook został stworzony.

Grunt, że nadaje się do codziennej pracy i jest przy tym praktycznie bezgłośny. Spodobał mi się też 12-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 2K, który jest zdecydowanie lepszy, niż w moim małym MacBooku Air. Huawei Matebook jest jednym z najlepszych tabletów wśród laptopów i jednym z najlepszych laptopów wśród tabletów. Krótko mówiąc, jedną z najlepszych obecnie dostępnych hybryd.

Czytaj więcej o Huawei MateBooku: http://bit.ly/HuaweiMatebookSW

Subskrybuj nasz kanał: http://bit.ly/DajSubaSWTV

Czytaj!
- http://www.spidersweb.pl
- https://www.facebook.com/SpidersWebPL

Loading...

Advertisement
to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...