Loading...

Zgjedhjet ne Maqedoni

1,037 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Uploaded on May 6, 2011

Në Maqedoni kanë arritur vëzhguesit e parë të ODIHR për të ndjekur procesin e zgjedhjeve parlamentare të 5 qershorit. Pritet që numri i vëzhguesve të huaj të arrijë në 320. ODIHR-i do të vëzhgojë edhe zbatimin e ligjeve zgjedhore si dhe mënyrën e financimit të fushatave të partive politike. Nga Shkupi njofton Isak Ramadani.

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...