Loading...

Samsung Mistrzowie Kodowania | Jedlanka | Nowa jakość lekcji

103,382 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Nov 6, 2017

Uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej w Jedlance dzięki interaktywnemu monitorowi Samsung angażują się w liczne projekty, korzystają z gier i programów, szybciej przyswajając nowy materiał na lekcjach. Z tego innowacyjnego rozwiązania mogą korzystać dzięki kolejnej edycji programu Samsung Mistrzowie Kodowania.

Dowiedz się więcej: http://mistrzowiekodowania.samsung.pl/

#mistrzowiekodowania

Dotykowy interaktywny monitor

Samsung chętnie angażuje się w rozwój edukacji, dostarczając innowacyjnych narzędzi ułatwiających pracę m.in. w szkole. Uczniowie z Jedlanki, dzięki udziałowi w programie Mistrzowie Kodowania, korzystają z monitora interaktywnego.

Ekran tego innowacyjnego narzędzia edukacyjnego jest wyjątkowo czytelny, niezależnie od nasłonecznienia. Ponadto wysoka jakość obrazu i optymalny rozmiar - 65 cali - zapewniają wysoki komfort pracy.

Nowoczesne narzędzie edukacyjne

Samsung realizuje ogólnopolski program edukacyjny Mistrzowie Kodowania, aby umożliwić nauczycielom oraz uczniom z całej Polski korzystanie z nowoczesnych narzędzi. Jednym z nich jest monitor interaktywny Samsung - to nie tylko dotykowy ekran, lecz także pakiet usług i materiałów umożliwiających wykorzystanie jego potencjału w pełni. Wraz z monitorem interaktywnym Samsung zapewnia szkolenie i wsparcie merytoryczne, a także scenariusze lekcji dedykowane programowaniu.

Innowacyjne lekcje w interaktywnej klasie

Dzięki dotykowemu monitorowi interaktywnemu Samsung pani Agnieszka Szymańska, nauczycielka w Szkole Podstawowej w Jedlance, stworzyła interaktywną klasę. Lekcje stały się znacznie ciekawsze, dzieci chętniej się w nie angażują, a nauka jest bardziej efektywna. Uczniowie szybciej utrwalają nowy materiał i korzystają z pakietu różnych programów, gier, ćwiczeń interaktywnych i edukacyjnych, gotowych lekcji oraz Internetu.

#mistrzowiekodowania

Loading...

Advertisement
When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...