Loading...

Jonida Maliqi - Jam bere si ti

1,023,033 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Jul 31, 2015

Music video for Jam bere si ti performed by Jonida Maliqi.

Composer&Lyrics: Flori Mumajesi.
Audio Production :Threedots.
Video Production: Kinostudio Dardan.
Director: Jotti Ejlli
First assist: Erald Kucuku
Starring: Ledian Agalliaj
Stylist: Ardi Asllani
Hair syling: EMMA
Makeup artist: Eriona Ndou

Lyrics:
NUK JAM MË NJËSOJ
NUK JAM MË NJËSOJ
KAM NDRYSHUAR UNË
SA KAM NDRYSHUAR UNË

DHE VETË SE BESOJ
AKOMA MË NDODH
TË MENDOJ PAFUND
SE TË KAM DASHUR SHUMË

UNË JAM BËRË SI TI
JAM BËRË SI TI
DHE KUR FLAS SI TI
DHE KUR QESH SI TI

JAM BËRË SI TI
POR TI NUK E DI
TRUPIN E KAM UNË
SHPIRTIN E KE TI
NUK MUND TË HARROJ
SA HERË E PROVOJ
LËNDOJ VETEN UNË
TRISHTOHEM DHE MË SHUMË

NDOSHTA GABOJ
KËSHTU TË JETOJ
TË PAKTËN JE TEK UNË
PËR MUA NUK ËSHTË SHUMË

UNË JAM BËRË SI TI
JAM BËRË SI TI
DHE KUR FLAS SI TI
DHE KUR QESH SI TI

JAM BËRË SI TI
POR TI NUK E DI
TRUPIN E KAM UNË
SHPIRTIN E KE TI
NËSE KAM JETË
NUK E KAM VETË
JAM SI TI
EDHE PSE VRET

TË GJITHË PO MË THONË
PSE NUK NDRYSHON
EDHE KUR...
MUNDOHEM TË HESHT

KOT E PROVOJ
ZEMRA GODET
TË PAKTEN JE TEK UNË
PËR MUA NUK ËSHTË SHUMË

UNË JAM BËRË SI TI
JAM BËRË SI TI
DHE KUR FLAS SI TI
DHE KUR QESH SI TI

JAM BËRË SI TI
POR TI NUK E DI
TRUPIN E KAM UNË
SHPIRTIN E KE TI

Site: http://www.jonidamaliqi.com
Facebook: https://www.facebook.com/JonidaMaliqi
Instagram: http://instagram.com/jonidamaliqi

Copyright (C) 2015 Jonida Maliqi.

http://vevo.ly/of3iqy

 • Category

 • Song

  • Jam bere si ti
 • Artist

  • Jonida Maliqi
 • Album

  • Single
 • Licensed by

  • Vydia (on behalf of Threedots Productions); Vydia (Music Publishing)

Loading...

Advertisement
When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...