Loading...

Під час зйомок фільму «Король Данило» замінили виконавця головної ролі

4,873 views

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Dec 12, 2017

На знімальному майданчику фільму «Король Данило» сталася несподіванка – посередині роботи замінили головного актора, тож тепер у ролі короля Данила зовсім інший виконавець. «Поміняли тому, що було два моменти: не справлявся з роллю і не підійшли йому умови нашого контракту. Тому і вийшла така ситуація. Але ми раді, маємо нового гарного короля», – розповіла продюсерка фільму Олеся Галканова.

Новий король – це Сергій Ярмошенко із Запоріжжя. Уже 18 років він працює на Хортиці у кінному театрі, серйозно займається козацтвом. «Я виріс на острові Хортиця в кінному театрі, тому я дуже давно їжджу на конях. Так само там треба було вчитися і бойовому мистецтву, фехтуванню, вправно володіти шаблею, мечем», – розповідає Сергій Ярмошенко. Сергій без дублера робитиме всі трюки, бо працював каскадером.

У ці дні під Львовом у полях знімають подорож Данила до хана Золотої Орди. Як нині б сказали, «фішкою» Данила Галицького було те, що він у таємні поїздки переодягався у звичайного вояка і їхав із невеликим супроводом. Це і відтворюють у фільмі.

«Данило подорожує, дуже небезпечно, навколо племена дикі, всюди чатують загрози – чи доїде, чи не доїде. Це той момент фільму, коли з'являються ландшафти, коли з'являється момент подорожі, ми виходимо зі стін міста, зі стін замку, з оборони, з фортеці і подорожуємо разом з Данилом, переносимося зовсім в іншу частину світу», – розповідає режисер Тарас Химич.


Читати на сайті: https://zaxid.net/n1444001

Loading...


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...