Loading...

Njerez te Humbur - Albana Ymeri (kronike historia) 7 mars 2012

12,736 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Mar 7, 2012

Si humbi kontaktet me familjen dhe djalin e saj, Albana Ymeri nga Korca? Qe prej 22 dhjetorit te vitit 2001 ajo nuk ka dhene asnje shenje jete. Per here te fundit dihet se ka jetuar ne Athine te Greqise. "Njerez te Humbur" percjell mesazhin e familjareve per njeriun e tyre te dashur.
Per informacione te detajuara vizitoni:
www.njereztehumbur.al
(C) Njerez te Humbur - Missing People Albania 2012
Te gjitha te drejtat e rezervuara. Nuk lejohet kopjimi apo riproridhimi i plote apo i pjesshem i kesaj videoje pa lejen me shkrim te "Njerez te Humbur".

Loading...

Advertisement
When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...