Loading...

Лозовий: Голосування за медреформу – зґвалтування Конституції

349 views

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Jun 9, 2017

Народний депутат України від опозиційної фракції Радикальної партії Андрій Лозовий з трибуни Верховної Ради заявив, що медична "реформа" урядовців порушує Конституцію.
"Так звана медична реформа порушує статтю 49 Конституції, згідно якої кожен має право на охорону здоров'я, медичну допомогу та медичне страхування коштом держави. У порушення Конституції відбулось і саме голосування. 227 голосів нібито є, але наша фракція зафіксувала випадки ганебного кнопкодавства. Зокрема, голосувала картка тушки Вітка, хоча його не було у залі. Крім того, були використані картки Гіршфельда, Микитася, Алєксєєва, Фролова і Фурсіна", - підкреслив політик.
Народний депутат наголосив, що медична реформа не відповідає інтересам громадян та матиме катастрофічні наслідки.
"В наслідок цієї реформи будуть закриті сотні ФАПів, десятки районних лікарень, тисячі лікарів різного профілю опиняться на вулиці.Постраждає і наукова складова медицини - ця реформа практично знищить інститут Шалімова, інститут Амосова, інститут Стражеска. Де будуть робити складні операції? Люди просто помиратимуть без належної допомоги", - обурився Лозовий.
Політик зазначив, що його політична сила вимагає скасувати голосування за урядову реформи, а також реалізувати ініціативу РПЛ про безкоштовні щорічні медогляди.

Comments are turned off. Learn more

to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...