Loading...

DevPanel #004 Rekrutacja programisty

710 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Streamed live on Nov 2, 2017

Devpanel dotyczący tematu rekrutacji w IT, paneliści:

Ela Mościcka - Od sierpnia 2014 pracuję jako Talent Sourcer (a.k.a „wewnętrzny” Headhunter😉) w Microsoft, gdzie rekrutuję inzynierów oprogramowania do naszych zespołów w Europie.
Wierzę w siłę networkingu, uwielbiam rozmawiać, poznawać nowych ludzi i wymieniać poglądy na temat technicznych trendów podczas branżowych konferencji. Techniczne eventy to także świetna okazja, żeby do mnie podejść i podpytać o otwarte projekty rekrutacyjne w Europie, o warunki pracy w Microsoft, nasze wartości i kulturę lub o to jak wygląda proces rekrutacyjny i jakie kryteria trzeba spełniać. Chętnie odpowiadam na wszelkie pytania, często kontynuję takie znajomości przez LinkedIn lub Twitter, gdzie staram się być aktywna i dzielić się informacjami na temat codzienności w Microsoft:)
W wolnych chwilach biegam (ostatnio wzięłam udział w swoim pierwszym biegu na 10k – „Biegnij Warszawo”) oraz od jakiegoś czasu uczę się programować (możecie śledzić moje postępy i kibicować mi na: https://github.com/ElaMoscicka)
Zapraszam do kontaktu przez LinkedIn'a(https://www.linkedin.com/in/ela-mo%C5...) i Twitter’a(https://twitter.com/ElaMoscicka) lub za pomocą mojego adresu mailowego: a-elmosc@microsoft.com.

Paulina i Adam - Adam jest jest rekruterem IT oraz współwłaścicielem firmy make My Mind. Na co dzień zajmuje się koordynowaniem procesów rekrutacyjnych, doradza klientom jak budować efektywne zespoły, często konfrontując ich oczekiwania z realiami rynku pracy w branży IT. Dzięki doświadzceniu w prowadzeniu rekrutacji dla dużych korporacji, MŚP oraz startupów potrafi doradzać kandydatom w wyborze optymalnego środowiska pracy na podstawie ich preferencji oraz predyspozycji. Paulina jest zwolenniczką odwracania procesów rekrutacyjnych. Od niedawna zajmuje się rekrutacją specjalistów do firm technologicznych. Stara się przenosić swoje doświadzcenia z rekrutacji na stanowiska Executive do świata IT. Doskonale buduje długotrwałe relacje z kandydatami i pomaga im na różnych etapach kariery zawodowej. Na co dzień poznaje tajemnice świata IT poprzez śledzenie dyskusji programistów na różnych grupach i forach. Sama również chętnie w nich uczestniczy.

Paweł Zdziech - Rekruter z 12-letnim doświadczeniem w rozmowach kwalifikacyjnych z programistami wszystkich popularniejszych (dawniej i dziś) języków. Z ponad tysiącem rozmów kwalifikacyjnych, jakie w swojej karierze odbył w roli rekrutującego, wie (a przynajmniej wydaje mu się, że wie) całkiem sporo, o co chodzi w rozmowie rekrutera z programistą. Od 8 lat pisze o rekrutacji na rekrutacyjny.blogspot.com. Od 6 lat dba o jakość rekrutacji w firmie 7N.

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...