Loading...

Lihet në fuqi masa e sigurisë për Alizotin dhe Olldashin- Top Channel Albania

641 views

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Oct 9, 2018

Gjykata e Krimeve të Rënda lë në fuqi masat e sigurisë arrest me burg për Fred Alizotin dhe Jetmir Olldashin.

Loading...

Advertisement

to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...